$72.00
Qty available: 0

For our customers who love a particular soap and want a bunch all for themselves, we create a 3 pound "loaf" which is equal to 12 bars of soap.  We don't wrap these soaps in their labels and pass the savings on to you.  12 bars normally would cost $84.  We offer a 3 pound loaf for $72.  Quite a savings!